Náš tím & naša vízia

Miloš Bubniak

Miloš Bubniak

Investor, Finančný sprostredkovateľ 

Vo  svete financií sa pohybujem od roku 2020. Mojou hlavnou úlohou je komunikácia s klientmi, správa majetku a vytváranie investičného portfólia na mieru. Do finančného sveta sa okrem výnosov snažím prinášať aj  ľudskosť, uvoľnenosť či zmysluplnosť. Mojou osobnou filozofiou je spojenie „Klient na prvom mieste“, pričom každý jeden klient u mňa získava plnú transparentnosť pred podpisom akejkoľvek zmluvy. Finančnú osvetu šírim aj medzi mladými ľudmi na platforme ako-investovat.sk pod pseudonymom AviceN alebo v investičných skupinách na Facebooku. 

Aktuálne sa starám o investície v objeme 2.000.000 €  a zastrešujem záujmy 200+ spokojných klientov.

Výkonnosť S&P 500 v EUR (SXR8)

No Data Found

Hodnota investícií v správe

No Data Found

Počet klientov

No Data Found

Ing. Ján Halaga

Externý autor & Web editor

Na starosti mám správu webu a články. Pri získavaní informácií sa zameriavam na regióny USA a DACH. Mojim cieľom je šírenie finančnej gramotnosti, najmä vplyvu poplatkov na investovanie a publikácia zaujímavých informácií, ktoré sa zvyčajne neobjavujú v našich ekonomických médiách. Počas svojej kariéry som pôsobil v spoločnostiach ako Slovak Telekom, Hewlett-Packard či Eset. Od roku 2018 pôsobím v zahraničí vo finančnom sektore, kde sa venujem kybernetickej bezpečnosti. Všetky činnosti na tomto webe vykonávam z vnútorného presvedčenia – zadarmo, bez nároku na odmenu.

 Aký je cieľ tohto webu o investovaní?

Jediným cieľom je ukázať, že investovanie má zmysel, nemusí mať v sebe žiaden háčik a je v súčastnosti dostupné pre každého. V neposlednom rade tiež zvyšovať finančnú (investičnú) gramotnosť – nenechať sa zavádzať a nachytať pri poplatkoch. Pokiaľ hľadáš nezávislé informácie, tak si na správnom mieste. 

Pre koho je tento web určený?

Pre ľudí, ktorí si uvedomujú potrebu finančného zabezpečenia svojej budúcnosti a zároveň sa chcú investovaniu venovať približne jednu minútu mesačne. Našim cieľom, je Tvoje pohodlie. Nastavením trvalého bankového príkazu sa Tvoje starosti s investovaním končia. O zvyšok sa postaráme my.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

 • 04/2022
  • rebranding spoločnosti a založenie portálu pasivneinvestovanie.sk 
 • 04/2023
  • 2. miesto TOP sprostredkovateľ za investície z vyše 2.300 sprostredkovateľov Finportal, a.s.

 • 09/2023
  • jeden milión Euro v správe & 130+ klientov
 • 04/2024
  • 3. miesto TOP sprostredkovateľ za investície z vyše 2.700 sprostredkovateľov Finportal, a.s.

 • 05/2024
  • dva milióny Euro v správe & 200+ klientov